Kavi Pet ürünleri; çam ağacından üretilmiş olup sevimli dostlarımızın sağlığına zarar verebilecek hiçbir zararlı madde içermez. Avrupa’da yaygın kullanımıyla dikkat çeken bu ürünler; uzun süredir kullanımlarda dahil hijyenik bir ortam sağlar. Herhangi bir kimyasal işlem görmeden doğal hali ile ürünlerimiz paketlenmektedir. Bu sayede hem sizler için hem de dostlarımız için güvenle kullanabileceğiniz bir ürün grubudur.

 

PELET KEDİ KUMU

Çam kedi kumları, tamamen% 100 doğal çam ağacının talaşından meydana gelen doğal bir kedi kumudur.. Suda çözünebilen, kimyasal madde içermeyen ve doğal içeriği sayesinde kokuları rahatlıkla absorbe edebilmektedir. Yüksek emiş gücü sayesinde ıslaklık hissettirmez. Minimum tozlanma ile çevrenin kirlenmesini önlemektedir. Kumdan maksimum düzeyde yararlanmak için geniş gözenekli kürek ile kullanılmalıdır. Doğal yapısı sayesinde çevreye zarar vermez ve doğada hızla yok olmaktadır. Yavru kedilerde güvenle kullanılabilir. kedinizde meydana gelebilecek idrar yolu enfeksiyon riskini en aza indirgemektedir. Çevreyi kirletmez doğada %100 çözülür.Tuvalete atılabilir ve hiçbir tıkanma yapmaz.

Topaklanan ve topaklanmayan olarak her iki formda üretimini gerçekleştirmekteyiz.

 

PELET KUŞ ALTLIĞI

Çam Ağaçlarının öğütülmesiyle elde edilen Taban ve Yuvalık Malzemesi hayvan severler ve kuş üreticileri için ürettiğimiz bir üründür.

Taban ve Yuvalıklarda Kullanılan Çam ağacının nasıl bir etkisi olacaktır;

-%100 doğal reçineli çam ağacı sayesinde bit, pire gibi dış parazitlerden yuvalıkları ve kafesleri korur.

-Kuru ve yumuşak yapısı nedeniyle yumurtayı muhafaza eder..

-Tozsuz ve çam kokusu reçine sayesinde solunumu güçlendirir.